دسته بندی نشده

فریم ورک فلاتر flutter و آشنایی اولیه با آن

فلاتر(Flutter) یک فریم ورک متن باز برای تولید اپلیکیشن های موبایل(اندروید، iOS)، وب اپلیکیشن و ویندوز است. فلاتر یک SDK ساده، قدرتمند، کارآمد و آسان برای نوشتن برنامه موبایل ، وب و ویندوز به زبان دارت(Dart) که توسط شرکت گوگل (Google)  ارائه شده فراهم میکند. در این آموزش اصول اولیه فریم ورک Flutter، نصب SDK، راه اندازی اندروید استودیو برای توسعه اپلیکیشن مبتنی بر فلاتر، معماری فریم ورک فلاتر و توسعه انواع اپلیکیشن های موبایل با استفاده از فریم ورک فلاتر را ارائه می دهد.

این مطب برای چه کسانی نوشته شده؟

اینوه این آموزش رو برای افرادی که آرزوی حرفه ای شدن در زمینه برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل را دارند آماده کرده است. در این مطلب قصد داریم تا شما را در شروع کار با این فریم ورک و قابلیت های مختلف آن آشنا کنیم.

پیش نیازهای فلاتر

این آموزش با این فرض نوشته شده است که خوانندگان از قبل با مفهوم فریم ورک آشنا هستند و خوانندگان دانش کاملی در مورد برنامه نویسی شی گرا و دانش اولیه در مورد فریم ورک اندروید و برنامه نویسی دارت دارند. اگر در هر یک از این مفاهیم مبتدی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع آموزش، ابتدا آموزش های مربوط به این موارد که اصول برنامه نویسی هستند را مرور کنید.

فریم ورک فلاتر با زبان دارت flutter

منبع: سایت tutorialspoint

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *