Plus mobile device

نام پروژه : لینگوجو

توضیح مختصر​

استفاده کنید و تمام ویژگی های مورد نیاز برای خرید سریع و پرداخت سریع و یا هر چیزی که به حوزه فروش مرتبط باشد را در اختیار داشته باشید. به روز رسانی رایگان مادام العمر دریافت خواهید کرد

پروژه برروی پلتفرم های زیر موجود است

Scroll Image

Long Vertical Image Scroll on hover or auto scroll

Scroll Height : 400 Transition : 4

Scroll Height : 600 Transition : 5

Scroll Height : 400 Transition : 3

سوالات متداول

خیر، این پکیج ها بر بستر سیستم مدیریت محتوا وردپرس پیاده سازی می شوند ولی در پکیج طلایی قالب بصورت اختصاصی کدنویسی خواهد شد.

با توجه به زیاد بودن طیف امکانات وب سایت بصورت کدنویسی نمی توان در قالب پکیج قیمت گذاری کرد برای اطلاع از قیمت ها با ما در تماس باشید.

یکی از مشکلات خرید از اینستاگرام قابل اعتماد نبود آن برای مشتری است وب سایت در کنار اینستاگرام این اطمینان خاطر را به مشتری برای خرید از شما را می دهد و میتوان گفت وب سایت و اینستا مکمل هم هستند نه در مقابل هم.

تجارت الکترونیکی طی سال های اخیر پتانسیل خود را به خوبی نشان داده است و با ورود ویروس کرونا این نیاز بیش از پیش احساس می شود بطوری که شاهد تفاوت های زیاد در عملکرد کسب و کارهای سنتی و کسب و کار هایی که وارد دنیای تجارت الکترونیک شده اند دیده می شود.

پاسخ این سوال را باید بسته به کسب و کار داد بنابراین در برخی از موارد اپلیکیشن نتیجه بهتری دارد و در برخی سایت. ولی درکل این ها مکمل هم هستند و بهتر است از هردو بستر استفاده کنید.

تخفیف رو از دست نده ذخیره کن!!؟

اگه فعلا قصد خرید ندارید این تخفیف رو از دست ندید فرم زیر رو پر کنید ما تخفیف رو برای شما نگه میداریم تا بعدا استفاده کنید

فرم رزرو

[estimation_form form_id="8"]

درخواست خرید

درخواست خود را ثبت کنید با شما تماس میگیریم

دانلود دمو اپلیکیشن

اپلیکیشن های مشتری و مدیر را دانلود و مشاهده کنید