ما فقط اپلیکیشن طراحی نمی کنیم، بلکه برند می سازیم.

بیایید با هم داستان های بزرگ بسازیم

چرایی داشتن سایت

فروش بیشتر
این یعنی درآمد بیشتر

از آن چیزی که فکر میکنید کسب و کارتان در اینترنت بیشتر دیده می شود و این یعنی مشتریان بیشتر

ارائه خدمات متنوع
پیاده سازی ایده های جدید

با اپلیکیشن های موبایل میتوانید ایده های جدید را پیاده کنید

 
 

 

 

دعوت به خرید دوباره
با یک اعلان ساده

یکی از بزرگترین مزیت اپلیکیشن ها این است که مشتریان شما، در سریع ترین زمان به خدمات شما دسترسی دارند

سوالات متداول

برخی از نمونه کارها

تماس با ما

همچنین می توانید با این شماره تماس بگیرید

09148990710

با افزایش فروشگاه های الکترونیکی، اکثر کسب و کارها به دنبال سفارش طراحی سایت می‌روند، در همین راستا یکی از مهمترین دغدغه‌های این کسب و کارها داشتن یک وب سایت اصولی و بر پایه رعایت اصول سئو می باشد. این بخش به بررسی اینکه چطور یک وب سایت خوب داشته باشیم که بتوانیم بفروش خوبی برسیم می پردازیم.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت به طراحی و توسعه صفحات وب یا سایت اینترنتی اطلاق می‌شود که قابل دیدن در شبکه جهانی وب و بر روی دستگاه‌های مختلف، از جمله کامپیوتر، تبلت و گوشی هوشمند است. هدف اصلی طراحی سایت، ایجاد یک محیط گرافیکی مناسب و کاربر پسند برای مخاطبان و کاربران سایت می‌باشد. در طراحی سایت، عواملی، از جمله گرافیک، طراحی صفحات، ساختار و برنامه نویسی همگی به خوبی نیازمند توجه هستند.

انواع وب‌سایت

قبل از اینکه به مراحل طراحی سایت اشاره کنم به معرفی انواع آن می‌پردازیم:

1. سایت فروشگاهی

سایتی که امکان فروش آنلاین خدمات و محصولات را دارد.

2. سایت شخصی

سایتی است که به معرفی شخص مورد نظر می‌پردازد.

3. سایت خبری

اخبار بین المللی، داخلی، ورزشی و… در آن منتشر می‌شود.

4. سایت شرکتی

سایتی برای شرکت ها و کارخانه ها که قصد فروش خرده محصول ندارند ولی می خواهند کاتالوگی از محصولات در دسترس مشتریان باشد.

مرحله اول در طراحی سایت

در این مرحله کسب و کاری که قصد ساخت و ایجاد وب سایت را دارد باید هدف خود را مشخص کند. به فرض مثال کسب و کاری که قصد فروش کفش بصورت آنلاین را دارد باید چه هدفی داشته باشد؟

باید مشخص کنند که در 1 ماه به کجا می‌رسند و یا در 2 ماه به کجا قرار است که برسند. به زبانی دیگر هدف کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشند.

مرحله دوم تعیین بودجه

شاید به خودتان بگویید چقدر زود به این مرحله پرش کردیم، اما واقعیت این است که ادامه مراحل ایجاد یک سایت اصولی، انتخاب بودجه می باشد.

چرا این مرحله از ساخت سایت مهم است؟

یک وب سایت پس از طراحی، نیاز به سئو دارد. سئو مرحله‌ای است که می‌تواند در ورودی ترافیک از گوگل و سایر موتورهای جستجوگر کمک کند.

یک مثال خوب برای این موضوع وجود دارد:

تصور کنید یک فروشگاه پر از محصول و یک طراحی داخلی مدرن و جذاب، که کرکره فروشگاه همیشه پایین است، این دقیقا همان اتفاقی هست که سایت سئو نشده باشد.
امیر گل محمدی

اگر نمی‌توانید بودجه‌ای برای طراحی وب سایت خود تعیین کنید؛ کارشناسان اینوه می‌توانند در این زمینه برای شما کمک کنند.

مرحله سوم پیدا کردن طراح سایت

در این مرحله شما نیاز دارید تا یک طراح حرفه ای سایت پیدا کنید و نوع وب سایتی که در نظر دارید با در اختیار قرار دادن خواسته‌های خود به مجری پروژه، فرآیند ساخت سایت شما شروع می شود.

پیدا کردن سازنده حرفه ای وب سایت

چطور می‌توان یک وب‌ سایت فروشگاهی ، شخصی، شرکتی و یا خبری کامل و اصولی داشته باشیم؟

قبل از پرداختن به این موضوع، باید سفارش طراحی سایت خود را به شرکتی بپردازید که بصورت حرفه ای و با در نظر گرفتن تمام پارامترهای استاندارد اقدام به ساخت سایت شما کند.

هدف اصلی طراحی سایت

هدف از ساخت وب سایت ایجاد یک محیط گرافیکی مناسب و کاربرپسند برای مخاطبان و کاربران سایت می‌باشد. در اینجا قرار است مهمترین مواردی که برای یک طراحی سایت موفق باید در نظر گرفته شوند اشاره کنیم:

1. طراحی گرافیکی

ظاهر جذاب و زیبای سایت، برای افزایش تعامل کاربر با سایت بسیار مهم است. استفاده از تصاویر و گرافیک هایی با کیفیت، درست و قابل فهم، مهارتی است که هر طراح حرفه‌ای باید آن را داشته باشد.

2. بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر

برای جذب ترافیک وبسایت، بهینه سازی محتوای سایت بسیار مهم است. هر سایت باید شامل محتواهایی باشد که به کاربر، اطلاعات مفید و جذاب ارائه دهد. همچنین تعداد کلمات کلیدی و ساختار آن‌ها باید به گونه‌ای باشد که محتوا به خوبی در موتورهای جستجو لیست شده و در اولین نتایج قرار بگیرد.

3. طراحی مبتنی بر واکنش گرا (Responsive Design)

طراحی مبتنی بر واکنش گرا، بهترین روش برای ایجاد سایت‌هایی است که بر روی دستگاه‌های مختلف قابل دیدن باشد. واکنش گرا به این معنی است که برنامه نویسی، طراحی را به گونه‌ای انجام می‌دهد که سایت، بدون تغییر در نمایش و کیفیت، بر روی دستگاه‌های مختلفی از جمله کامپیوتر، تبلت و گوشی هوشمند قابل دیدن باشد.

سادگی در ناوبری

سادگی و روان بودن ناوبری، امری بسیار مهم در سایت می‌باشد. باید قادر به دستیابی به هر بخش از سایت با حداقل تلاش باشیم و نیازی به تازه شروع مرور از صفحه اول نباشد.

سرعت بارگزاری سایت

سرعت بارگزاری سایت، برای کاربر بسیار مهم است. استفاده از تصاویر با حجم بالا و انیمیشن‌های پیچیده ممکن است باعث کاهش سرعت بارگذاری سایت شود. لذا تلاش بر این است که سایت با بالاترین سرعت ممکن بارگزاری شود.

پشتیبانی از چند زبانه بودن

امروزه، سایت‌های بین‌المللی بسیار جذاب هستند، برای بین‌المللی شدن سایت، حتما باید به چند زبانه بودن سایت خود توجه کنید.

وابستگی به فناوری

هنگامی که به ایجاد سایت می‌پردازیم، باید توجه داشت که باید از فناوری‌های جدید و موجود در بازار استفاده کنیم.

در کل، یک سایت مناسب، باید ساده، کاربر پسند، در دسترس بودن برای تمام دستگاه‌ها، و همچنین بهبود پذیر باشد. از طرفی، باید برای محتوای سایت، بهینه سازی به جهت جذب ترافیک وبسایت و همچنین حفظ موقعیت در موتورهای جستجو، طراحی شود.

شرایطی که مجری پروژه در طراحی سایت باید داشته باشد

1. معتبر

اعتبار یکی از مهمترین فاکتورهایی است که یک سازنده سایت باید داشته باشد.

2. دارای سابقه

یک سازنده سایت باید نمونه کار زنده و حرفه‌ای داشته باشد.

3. دارای تخصص

تخصص رکن اصلی شروع یک پروژه است و طراحی سایت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

4. متعهد به پشتیبانی

برخی از مجری های سایت برای پایین آوردن هزینه های شرکت از کارآموزان و افراد کم تجربه در این زمینه کمک می گیرند و این مورد باعث می شود تا پشتیبانی شما در آینده از دست رود.

5. مسلط بر مفاهیم سئو

امروزه سئو یکی از مهمترین فاکتورهای مورد تقاضا در بین سفارش طراحی سایت می باشد چراکه یک سایت بدون سئو عملا یک مغازه ای است که هیچ بازدید کننده ای ندارد.

سئو چیست؟

سئو برای وب سایت شما کمک می کند تا در میان جستجوهایی که در گوگل می شود، دیده شوید و بازدید کننده کسب کنید. با استفاده از استراتژی سئو و بازاریابی می توانید این بازدید کنندگان را تبدیل به مشتری کنید.

نتیجه گیری طراحی سایت

همانطور که می دانید شرکت های بسیاری طراحی وب سایت انجام می دهند، اما حقیقت این است که نمی توان براحتی به همه این شرکت ها اعتماد کرد. پیشنهاد ما به شما اینوه می باشد، چراکه این شرکت با تیمی مجرب و متخصص در زمینه وب‌دیزاین اقدام به انجام پروژه و ساخت سایت شما می کند.

تیم حرفه‌ای اینوه همواره در تلاش است تا رضایت شما مشتریان عزیز را کسب نماید. ما در شرکت اینوه بصورت تخصصی تمام پروژه ها اعم از ساخت سایت، طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی اپلیکیشن وب، طراحی اپلیکیشن iOS و سئوی سایت را بصورت تخصصی آنالیز نموده و سپس توسط تیم اجرایی در سریعترین زمان ممکن طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

سفارش طراحی سایت در اینوه

در تمام مراحل ساخت وب‌سایت در اینوه هر مرحله پس از اتمام و انجام توسط ناظر مورد بررسی و تایید خواهد شد. ارائه خدمات با کیفیت بالا برای تیم اینوه از اولویت بسیاری برخوردار بوده و ایجاد وب‌سایت نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد.

برای سفارش ساخت سایت در اینوه و مشاوره رایگان می توانید با شماره 04135536316 تماس بگیرید و از طریق فرم زیر درخواست مشاوره ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

[estimation_form form_id="8"]

درخواست خرید

درخواست خود را ثبت کنید با شما تماس میگیریم

دانلود دمو اپلیکیشن

اپلیکیشن های مشتری و مدیر را دانلود و مشاهده کنید